fbpx

יתרונות הפרגולות | ישראל | פרגולה אלומיניום מבצע

  • יתרונות-הפרגולות
יתרונות הפרגולות | ישראל | פרגולה אלומיניום מבצע

 

פרגולה אלומיניום - תחליף ראוי לסוככים מעץ

פרגולה אלומיניום מבצע היא עיצוב מורכב עם קטעים חוזרים, המשמש להגנה על החלל מפני גשם, קרני שמש ורוח. אנו מייצרים מבנים כאלה כבר זמן רב, ולכן אנו יכולים להבטיח את הפונקציונליות, את איכות המוצר ואת חיי השירות הארוכים שלו. בנוסף לייצור, אנו עושים מדידות באופן עצמאי, מספקים הובלה והתקנת הפרגולה. המוצרים שלנו הם בלעדיים: פרגולות מיוצרות בדיוק לפי המידות שלכם, כך שהן מתאימות בצורה מושלמת לתפאורה.

 

טל.  :972547983740

 

השאירו בקשה

את ההודעה

תודה, ניצור איתך קשר

 

 

אם כבר בדקתם את יצרני הפרגולות בישראל, כנראה שמתם לב שבמבט ראשון מבחר המוצרים אצל יצרנים שונים נראה זהה. זה לא תמיד כך, ברוב המקרים, פרגולה אלומיניום מבצע של הייצור שלנו טובה בהרבה מזו שמיוצרת אצל יצרנים אחרים. אנו מתחייבים כי העיצוב בטוח ועמיד, המוצר אינו מאבד את מראהו לאורך זמן. נקודה חזקה נוספת של החברה שלנו היא העיצוב הבלעדי. הפרגולה שלכם תהיה שונה במראה יוצא דופן ותמשוך את המבטים ביופייה. היא תביא את הייחודיות למקום שלכם. עלותה היא בינונית. העיצובים שלנו עומדים בדרישות הגבוהות, והמחיר מחושב בהתאם לגודל השטח.

סוגים של פרגולות

פרגולות חשמליות נבחרות לכל לקוח באופן אישי: נלקחים בחשבון מטרת המבנה, גודלה, רצונות הלקוח והמלצותיו של מעצב הנוף. זה יכול להיות:

  • פרגולות אלומיניום נפתחות - המיוצרות בצורת ביתן נפרד עם הגג להגנה מפני גשם ושמש. המבנה מותקן היטב על עמודים, רפפות לא מתדרדרות אפילו מרוחות חזקות. כמובן שסוכך כזו לא יגן מפני גשם, אם כי נוכל לפתור את הבעיה הזו ולכסות את הפרגולה בחומר אטום למים. לעתים קרובות דגמים נפתחים משמשים כסוכך מעל הבריכה, חניה למכוניות וכו' ;
  • צמודות לבניין. פרגולה אלומיניום מבצע מחוברת בצד אחד לבניין, ובצידה השני היא נתמכת על קטבים. עקב קלות החומר כל רכיבי הפרגולה קלים, לא מעמיסים את חזית הבית, לא מקלקלים ​​אותו. התועלת המעשית בבניין זה ברורה: הפרגולה מצלילה את החלונות, הבית לא כל כך חם, הגשמים לא הורסים את החזית. בריזה רעננה וצל חלקי מקלים את החום, פינה זו תהיה מקום טוב לסועדות, ישיבה עם הספר, בילוי עם קרובי משפחה וחברים;
  • מנהרות. זהו סוג של פרגולות המותקנות בין שני בניינים ומשמשות כמסדרון המוגן מגשם ושמש.

 

 

השאירו בקשה

את ההודעה

תודה, ניצור איתך קשר

 

פרגולות חשמליות מבוקשות מאוד על ידי לקוחות: יש להם מנגנון מובנה מיוחד, אשר בלחיצת כפתור בשלט הרחוק, מעביר את הרפפות לתצורה לפי רצונכם.

מדוע פרגולות אלומיניום נפתחות כל כך פופולריות?

פרגולות חשמליות מסוג פתוח דומות לסוככים והן אידיאליות להצללת שטחים גדולים. ההתקנה שלהם צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים: במהלך התכנון ניקח בחשבון את כל הניואנסים של העיצוב, וההתקנה תתבצע ברמה גבוהה. האלומיניום אינו נתון לשינוי קורוזיה לכן אינכם צריכים להסיר את המבנה לתקופה קרירה: הפרגולה אינה סובלת מגשם, מספקת רמת הגנה גבוהה מפני רוח וגשם.

ניתן ליצר את פרגולה בכל סגנון אדריכלי. כרגע הטרנדים הם סוככה "ונציאנית" קלה, עיצובים בסגנון כפרי, עיצוב מינימליסטי. אם האתר גדול מדי, אנו יודעים לעצב גם שטח כזה: ניתן ליצור עיצוב של שני מודולים. שתי פרגולות הדוקות זה לזה תיצרו צל הן מלמעלה והן מהצד, ותסגרו לחלוטין את שטח. בצדדים הפרגולה ניתן לחבר בד מיוחד, המיועד לתנאי פעולה קשים. מרקיזים כאלה הם אנטיסטטיים, מחזיקים את צורתם היטב ומאפשרים לאוויר לעבור דרכם.

לפני יצור פרגולות אלומיניום נפתחות, המעצב שלנו מדמיין את הפרויקט ומספק ללקוח הערכה (כך שהוא יראה איך הפרגולה תיראה במציאות). המוצרים שלנו תמיד משתלבים בהרכב האדריכלי של המשרד, החנות או הבית. תעשו הזמנה: צוות המתמחה שלנו כבר מוכן לעזור לכם בייצור ובניית הפרגולה.

 

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.