fbpx

יתרונות הפרגולות | פרגולות אלומיניום מחיר

  • יתרונות-הפרגולות
פרגולות אלומיניום מחיר

 

פרגולות אלומיניום מחיר סביר וחיי השירות ארוכים!

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מנוסים העוסקים בהתקנה, ייצור ותחזוקה של פרגולות. בקטלוג שלנו תוכלו למצוא מוצרים מוכנים, ואנחנו יכולים לספק לכם את סוג הפרגולה שתבחרו על סמך מדידות אישיות. פרגולות אלומיניום מחיר משתנה בהתאם לאזור המבנה, הרכיבים וכו '. לכן אנו נעזור לכם לבחור דגם שיתאים לתקציבכם.

 

 

טל.  :972547983740

 

השאירו בקשה

את ההודעה

תודה, ניצור איתך קשר

 

 

אנו מבצעים את העבודה שלנו במלואה, כלומר אינכם צריכים לדאוג לשום דבר: המודד שלנו יבצע את המדידות ואז ייעץ לכם בנושא  עיצוב. השלב האחרון הוא הספקה והתקנת המוצר. כדי להתחיל את כל התהליך הזה, אתם רק צריכים להתקשר אלינו. אנו מתחייבים כי מחיר פרגולות אלומיניום הוא מהנמוכים בישראל והמוצר שלנו יחזיק מעמד זמן רב מאוד.

מדוע אתם זקוקים לפרגולה?

 

פרגולות אלומיניום מחיר

פרגולות אלומיניום מחיר

 

פרגולה הוא מבנה רב משימות. היא לא רק נראית מסוגננת, אלא גם מבצעת פונקציות כאלה:

  • הצללה והגנת השטח מפני גשם, אבק, רוח;
  • יצירת אזורים נפרדים באזור;
  • יצירת אזור בילוי;
  • כסוכך מעל רכב;
  • לעיצוב נוף של אתר;
  • מערכת הצללה בבתי קפה, מסעדות או בגני שעשועים.

פרגולה חשמלית מחיר הוא בינוני וקל לשלוט בה: פשוט לחץ על הכפתור בשלט הרחוק והרפפות ייסגרו, לחיצה נוספת תיפתח אותן. היתרון בפרגולות הוא בכך שתוכלו לקבוע את הרפפות במצב שיהיה לכם הכי נוח (תלוי בזווית של קרני השמש), וזה בכלל לא הכרחי לסגור לחלוטין את “הגג”

 

 

השאירו בקשה

את ההודעה

תודה, ניצור איתך קשר

 

 

מחיר פרגולה אלומיניום מוצדקת באיכות המוצר. היא נעשית על ידי בעלי מלאכה עם ניסיון רב. לכן, הרפפות שלה, הקטבים והפרטים האחרים שלה הם חלקים לחלוטין, נעשים תוך התחשבות בכל הדרישות למוצר זה. אלומיניום הוא חומר קל ועמיד מאוד. כאשר פרגולה מחוברת לקיר, היא אינה מקלקלת את חזית הבניין, אינה מאבדת את צורתה ועומדת היטב על מוטות אפילו כשיש רוחות חזקות. רכשו את הפרגולה כעת ואתם תספקו לעצמכם אווירה נעימה בחצר במשך עשרות שנים. בהתחשב בנקודה זו, פרגולה חשמלית מחיר מבחינת שנות פעילות הוא מינימלי.

סוגי מבנים

אנו מאשרים בביטחון כי פרגולות אלומיניום מחיר מתאים באופן מלא לאיכותה. המוצר שלנו תשתלב בכל עיצוב הסביבה. בשביל אתרים קטנים עדיף פרגולות קטנות, והגדולות הן אלמנט אדריכלי מושלם לאתרים גדולים. ככל שיותר מרחב, כך המעצב פחות מוגבל בבחירת התצורה והאלמנטים לייצורו. תביעו את רצונכם - אנו נגשים אותם!

עבור פרגולות אלומיניום מחיר אינו תלוי בסוג הבנייה, אלא מחושב תוך התחשבות בכמות החומר המשמש. ניתן להתקין את שתי סוגי פרגולה:

  • ליד הקיר-בצורת הסוכך המחובר לבית, מאפשר לכם הצללת החלונות מפני שמש והגנה מפני גשם. פרגולה כזאת תהפוך לאזור מנוחת ביתית ותגן על חזית הבניין מפני פגעי מזג אוויר;
  • פרגולה נפרדת-זהו אלמנט עצמאי בעיצוב הנוף של הגינה. יכול לשמש כסוכך מעל מגרש שעשועים או מעל רכב. דגם זה נפוץ ביותר בגלל הפונקציונליות והפרקטיות שלו.

האלמנט ישתלב בהצלחה בכל סגנון של עיצוב נוף. כאן תוכלו להזמין דגמים כמעט בכל גודל. אם השטח שמתחת לפרגולה גדול מדי, ניתן להתקין כמה  סוככים צמוד זה לזה. עבור פרגולות אלומיניום מחיר משתנה. תלוי בציוד: ניתן להתקין עליה תאורה, לרצף רצפה ולהתקין תעלות לניקוז מים נוספות.

איך לסדר את החלל שמתחת לפרגולה?

כדי ליצור אווירה נעימה בתוך מבנה הפרגולה, הניחו בפנים תנור ברביקיו, ספסלים, ספות או שולחן. תוכלו ליהנות תחת הפרגולה יחד עם קרובי משפחה או חברים, ושום תנאי מזג אוויר לא יפריעו לתוכניות שלכם.

פרגולה חשמלית מחיר תלוי בשטח, הוא מחושב תוך התחשבות בהתקנת מנגנון הבקרה. התקשרו אלינו: אנו נעזור לכם לבחור את העיצוב הטוב ביותר תוך התחשבות בעלות, סביבה, פונקציונליות וסגנון עיצוב נוף

 

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.