fbpx

פרגולה אלומיניום מבצע

  • Vitaliy
  • פרגולה חשמלית
פרגולה אלומיניום מבצע
פרגולה אלומיניום מבצע

רבים חושבים שאי אפשר להשתמש בגינה למטרה אחרת מלבד גידול צמחים או לעשות ממנה פינה ירוקה, לכן ברוב המקרים היא נשארת ריקה. אנו מציעים לכם להתקין בגינה שלכם סוכך קטן שנקרא פרגולה אלומיניום מבצע.

מדוע זה נחוץ? וכמה זה יעלה? שתי השאלות הללו עולות מיד. אנו יכולים לענות בקלות על כל אחד מהן. פרגולה אלומיניום מבצע תהפוך למקום בו תוכלו לבלות את רוב זמנכם בחוץ, בעוד שלא תהיו תלויים בתנאי מזג האוויר. לדוגמה, ביום שמש חם, הפרגולה תיצור הצללה אמינה כך שאתם תוכלו לשבת בצל או לסעוד. אם יורד גשם הפרגולה גם תספק הגנה מצוינת. עלות ייצור והתקנת פרגולות מחושבת באופן אישי ותלויה במספר פרמטרים. ברגע שיש לרשות המנהלים שלנו את כל הנתונים הדרושים, הם יבצעו מיד את החישובים.

פרגולה אינו טרנד חדש. בניין זה שימש בימי קדם. בתחילה התקינו אותן ברומא העתיקה וביוון העתיקה. מטרתם העיקרית הייתה לתמוך בצמחים מטפסים. אחר כך החלה פרגולה לשמש כהרחבה ביתית פונקציונאלית. בימים ההם היא הייתה בנויה מעץ. במאה ה-19 החלו להקים פרגולות מעמודי שיש.

מאז היו כמה סוגים של פרגולות - ממתכת, מעץ ומאבן. סוג מתאים נבחר על בסיס מטרה פונקציונאלית וכמובן הסכום שהיו מוכנים להוציא על יצירת פרגולה.

בעולם המודרני סט פרגולה אלומיניום משמש באופן אקטיבי לקישוט השטחים הפרטיים, כמו כן גם ליצירת חלל פונקציונאלי ליד מתקן מסחרי. היתרון העיקרי של הפרגולה הוא העיצוב שלה שמספק הצללה אמינה והגנה מפני הגשם. עקב עמידות חזקה של פרגולה ניתן להתקין תחתה שולחנות וכסאות וכל ריהוט אחר שתרצו.

סט פרגולה אלומיניום בעלת יתרונות רבים:

  • בניית חוזק גבוה;
  • גג מטלטל;
  • העיצוב של הפתחים יכול להיות בכל סגנון;
  • התקנת מערכת ניקוז;
  • אפשרויות בקרה שונות - ידניות או אוטומטיות;
  • עיצוב מודרני.

פרגולה אלומיניום יכולה להשתלב בכל חיצוני ללא כל קושי. אם באתר שלכם יש מבנים ייחודיים, הפרגולה תהפוך בקלות לחלקם, שכן אנו מייצרים אפשרויות אישיות המתאימות לנוף כללי. לייצור פרגולות משתמשים אך ורק בחומרים שנבדקו עם הזמן ולכן אנו יכולים להבטיח שהמבנה המותקן יחזיק מעמד עשרות שנים ולא ידרוש השקעות כספיות נוספות.

היתרון שלנו על פני חברות אחרות המציעות התקנת פרגולות הוא הייצור שלנו. וזה אומר שאין לנו חלקים מהמבנה איפשהו במחסן שנביא ונתקין אליכם בהמשך. אנו יוצרים פרויקט עבור כל לקוח. רק לאחר תיאום הפרטים וחישוב העלות אנו מתחילים בייצור רכיבים מבניים. וברגע שכל החלקים מוכנים, המומחים שלנו מעבירים אותם לאתר ההתקנה ומבצעים התקנה מלאה ואיכותית.

אם יש לכם שאלות, אתם תמיד יכולים לשאול אותנו. לפני שתזמינו פרגולה, תוכלו לראות את הדגמים הזמינות באתר שלנו ואז להשאיר בקשה. לאחר מכן המנהלים שלנו יצרו אתכם קשר ואתם תספרו להם על העדפותיכם.

אנו הולכים לקראת כל לקוח, לכן אנו יכולים להבטיח שתהינו מהמוצר הסופי. כי זו לא תהיה רק ​​אחת מאלף אופציות לפרגולות מאלומיניום - זה יהיה עיצוב ייחודי שנוצר אך ורק לגינה שלכם, תוך התחשבות במטרה הפונקציונלית וחיצונית לפי עדיפויותיכם.

צרו בגינה שלכם פינה אידיאלית לחופשה, ואנחנו נעזור לכם בכך.

 

השאירו בקשה

את ההודעה

תודה, ניצור איתך קשר

  

 

טל.  :0509680020 

 

 

 

 

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.