fbpx

פרגולה חשמלית מתכווננת מחיר

  • Vitaliy
  • פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית מתכווננת מחיר

פרגולות הן סוככות אוטומטיות המותקנות בחוץ המיועדות לבילוי נוח ונעים. לעתים קרובות הפרגולה מוצגת בצורה של מבנה מיוחד, המחובר לבניין הראשי או למבנה אחר.

פרגולות משמשות לרוב בבתים פרטיים ובמרפסות. אך משתמשים בפרגולות גם בחנויות, בבתי קפה, במסעדות, בבתי מלון ובכל מקומות ציבוריים אחרים בהם נדרשת הגנה מפני גשם, שמש ורוח.

התקנת פרגולה בבית פרטי מתבצעת ישירות בסמוך לבניין הראשי וכך היא מחליפות באופן מוחלט את המרפסת. לדגמים אלומיניום קלות משקל, אין צורך בתשתית או בחיזוק קדמי נוסף. מידות הפרגולות יכולות להיות מגוונות מאוד, העיקר לשמור על כל מאפייני העומס.

פרגולה חשמלית מתכווננת מחיר המותקנת במלון יכולה להיות מקום נהדר לאכילה, מזנון או חלל נוח ליד הבריכה. אפשרות נוספת היא קישוט בפרגולות שבילי פארק או גינה. שיחים וצמחים מסתלסלים, הממוקמים בצדדים, יוסיפו יופי לסביבה הכללית. בבתי קפה ובמסעדות, נוכחותו של עיצוב כזה מאפשרת להגדיל את מספר האורחים.

השימוש בפרגולות הוא די נרחב, אתם רק צריכים לממש את התוצאה הרצויה. וכדי לעשות זאת, עליכם למצוא חברה שתוכל לספק שירות איכותי ומוצרים באיכות גבוהה.

חברתנו מובילה בייצור הפרגולות במגוון העיצובים וגדלים. זה התאפשר בזכות הייצור משלנו. באמצעות הציוד המודרני ביותר, אנו יכולים לייצר בקלות את כל המשאלות של לקוח. בייצור אנו  משתמשים בחומרי גלם איכותיים, בעיקר באלומיניום, וכל המרכיבים עשויים מנירוסטה מהדרגה הגבוהה ביותר.

המבחר שלנו מכיל את סוגי הפרגולות המגוון ביותר, כולל פרגולה חשמלית מתכווננת מחיר. אחת התכונות שלה היא שניתן להגדיר אותה בהתאם למזג האוויר בעזרת השלט הרחוק. תצטיידו בכל האפשרויות הנוספות הנחוצות - תקבלו מבנה רב-פונקציונאלי, שיספק הגנה אמינה בכל מזג אוויר, תוך היותו קישוט לבית או לגינה.

אצלנו עובדים המומחים המוסמכים ביותר. הם לא רק מייצרים חלקי מבנים, אלא גם מספקים אותם לאתר שלכם, וכמו כן גם מבצעים את ההתקנה.

להזמנת פרגולה אתם רק צריכים להשאיר את בקשתכם – אנחנו נחזור אליכם ונקבע את הזמן המתאים לכם, המומחה שלנו יגיע לאתר שלכם, יבצע מדידות של הפרגולה העתידית, ויבחן את המקום בו היא תהיה ממוקמת. הוא גם יציע לך את דגמים המתאימים ביותר. בעת הבחירה נלקחים בחשבון לא רק המאפיינים הטכניים של הדגם, אלא גם כל רצונות הלקוח.

ברגע שכל הפרטים הוסכמו אנו מתחילים לייצר את המוצרים. ואז קובעים את מועדי המסירה. התקנת פרגולה כבר מתבצעת. לאחר הרכבת הפרגולה במלואה, המומחים שלנו בודקים את יכולת הפעולה של כל הרכיבים האוטומטיים. אם הכל עובד נכון ולא דורש שינויים או שיפורים - תוכלו להשתמש בפרגולה באופן מלא.

המשימה שלנו היא לספק את הצרכים של כל לקוח. לכן אם בתהליך הבחירה אף אחד מהדגמים המוצגים לא התאים לכם בעיצוב שלו או בפונקציונליות, נוכל לשלב את יתרונות ששל כל הדגמים המוצגים לדגם אחד ומיוחד שלכם . וזה אפשרי אך ורק בגלל שיש לנו ייצור משלנו.

תכירו אותנו דרך אתר האינטרנט שלנו. שם תראו את כל סוגי הפרגולות, ביניהן תוכלו לבחור את אחת שהכי אהבתם. יש לנו מגוון ענק של פרגולות בסוגים שונים.

תפנו אלינו ואנו מבטיחים שאתם תהיו מרוצים מהתוצאה הסופית.

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.