fbpx

פרגולה חשמלית נאספת

  • Vitaliy
  • פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית נאספת

פרגולה אלומיניום חשמלית הפסיקה להיות סוג של מבנה מוזר שמופיע פתאום בגינה, ליד מרכז קניות, בית קפה או מסעדה. כיום זהו מבנה פונקציונאלי, בעזרתו תוכלו ליצור ביתן נעים לנוח או לבלות בו. משתמשים בפרגולות לא רק בבתים פרטיים, אלא גם למטרות מסחריות. למשל, במסעדה פרגולה מאפשרת לכם להגן את השטח הפתוח מתנאי מזג האוויר השונים.

פרגולות יכולות להיות עשויות ממתכת או מעץ, הן מהוות הגנה מצוינת מפני שמש וגשם. הודות לגג המתכוונן תמיד ניתן לתאם אותן למזג האוויר. ישנם גם דגמים עם גג אקורדיון מתקפל, המאפשר לכם לפתוח מקום לשמש. בזכות הגג המתקפל, פרגולה אלומיניום חשמלית היא מוצר רב תכליתי.

כיום, השוק מציע סוגים שונים של פרגולות:

  • פרגולות בצורה של גג נפרד עם הרכבה על אלמנטים תומכים;
  • פרגולות תלויות, על שלוחות מתכת;
  • פרגולות צמודות לקיר (עם הידוק לקיר הבניין);
  • פרגולות נפרדות (מצוידות בגג סככה);
  • פרגולות כפולות (מצוידות בגג גמלון).

ללקוח ניתנת מבחר רחב של אפשרויות נוספות, למשל, הפרגולה יכולה להיות מצוידת באוטומציה, בתאורה, במערכת ניקוז מי גשמים וכו '.

מגוון רחב של פרגולות מאפשר לכם ליצור את הדגמים הייחודיים ביותר שיהפכו לקישוט ראוי של גינה או בניין. ואם אתם יכולים לעשות את בחירתכם בקלות, התקנה יכולה להיות קשה. וכדי למנוע קשיים כאלה מומלץ לפנות לאנשי מקצוע.

חברתנו מובילה בייצור פרגולות. אנו מספקים גם את השירות - פרגולה חשמלית התקנה. המומחים שלנו ממליצים להזמין חבילה מלאה של שירותים מאתנו (מייצור  עד להתקנה). רק בדרך זו נוכל להבטיח את האיכות הגבוהה של החלקים המבניים המיוצרים, וכן לבצע את ההרכבה האיכותית ביותר של המבנה.

להזמנה תשאירו בקשה. לאחר מכן המומחה שלנו יגיע אליכם, יבצע מדידות, יציג דגמים המתאימים להזמנה הספציפית שלכם ויקשיב לכל משאלותיכם. לאחר מכן נעשה חישוב כמה יעלה הייצור פרגולה חשמלית התקנה. תהליך הייצור מתחיל רק לאחר שהוסכם כל הפרטים עם הלקוח.

ברגע שהפרגולה מוכנה, המומחים שלנו יעבירו אותה אליכם ויבצעו את ההתקנה עצמה.

ההתקנה מתבצעת בכמה שלבים ותלויה בסוג הפרגולה שנבחרה. אם זהו מבנה נפרד, אז התומכים מותקנים, הגג מותקן (אם יש אוטומציה, אז האוטומציה מותקנת וביצוע עבודות אימות).

אם מדובר בדגם צמוד לקיר או פרגולה תלויה, אז מתבצעות עבודות הכנה להתקנת התומכים (אם הדגם תלוי, אז לא תהיה התקנת התומכים), ואז אנו מתקינים את הגג. במקרה של דגמים תלויים, אפילו בשלב של ביצוע מדידות, יש לבצע בדיקת אמינות הקירות. זה נובע מהעובדה שהעומס כולו יעבור באופן בלעדי לקירות עקב שימוש בקשירות מיוחדות לתמיכת הסוכך.

תזמון ההתקנה תלוי ישירות במורכבות העיצוב ובגודלו. ניתן לקבוע תאריכים משוערים אפילו בשלב המדידה, מכיוון שהמומחה רואה מיד את כמות העבודה ויכול לתת הערכה מקדימה.

ברגע שכל עבודות ההתקנה מסתיימות (ללא קשר לסוג הפרגולה), המומחים שלנו בודקים שכל חלק נמצא במקומו והאוטומציה מתפקדת כראוי.

המשימה שלנו היא להשלים את ההזמנה תוך זמן קצר, תוך הקפדה על האיכות ברמה הגבוהה ביותר. זו הסיבה שבייצור שלנו אנו משתמשים בחומרים שנבדקו עם הזמן, כמו גם בציוד המודרני ביותר המאפשר ליצר מבנים אמינים ביותר.

יש לנו מגוון רחב של פרגולות, כך שתוכלו בהחלט לבחור לעצמכם את הדגם המושלם שתקשט את הגינה שלכם, את המסעדה, או את המלון.

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.