fbpx

פרגולה למרפסת

  • Vitaliy
  • פרגולה חשמלית

פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת היא פתרון נהדר ליצור פינה נעימה ומוצלת תחתה תוכלו לשבת ביום חם. יש לה מראה יוצא דופן ועמידות גבוהה. בעונה הקרה בקלות תוכלו להפוך את הפרגולה לחדר חם, עליכם רק לצייד אותה בסוככים מסוג אנכי או עם זיגוג הזזה, שיגן באופן אמין מפני פגעי מזג אוויר.

פרגולה חשמלית  בעלת יתרונות רבים בהשוואה למבנים אחרים שניתן להקים על מרפסת. ואחד העיקרי שבהם הוא היכולת להקים את כל המבנה תוך מספר שעות בלבד. פלוס משמעותי הוא יופיו של העיצוב, שיכול להתאים לכל עיצוב פנים, גם אם לא תכננתם לחבר חדר נוסף. מצב התאורה המובנית יביא נוחות ונעימות, והשליטה הפשוטה ביותר בשלט רחוק הופכת אותה לנוחה לשימוש יומיומי.

כיום יש אינספור אפשרויות, ולכן לא כדאי למהר בבחירת פרגולה למרפסת. היא צריכה להיות מצוידת בכל הפונקציות הדרושות. להתקנה במרפסת הכי מתאימות סוגי פרגולה הבאים:

  • אטומה למים - הרפפות האלומיניום המסתובבות יכולות להפוך את הפרגולה לגג אטום למים ולהעניק הצללה והגנה מפני גשם ורוח עקב ההתנגדות גבוהה לרוח. פרגולה כזאת מצוידת גם במערכת ניקוז.
  • צמודה לחזית הבניין - מסילות תמיכה מותקנות על הקיר או על התקרה, והעמודים התומכים - על הבסיס התומך האופקי.
  • ללא עמודים - מדריכים מחוברים למבנה קיים בעזרת סוגרי תקרה או קיר.

פרגולה חשמלית מאופיינת בפונקציונליות ובמראה אטרקטיבי. בזכותה אפשר ליצור חדר נוסף. מבנה האלומיניום הוא בעל חוזק גבוה ומצויד באוהל הזזה, שיכול לספק בקלות את הצללת האזורים שונים.

יתרון נוסף הוא התנגדות נגד רוח, מה שאומר שהעיצוב לא רק יעמוד בפני משבי רוח חזקים, אלא גם יספק הגנה אמינה.

אם תרצו תמיד קיימת אפשרות להתקנת פרגולה רגילה ללא בקרה אוטומטית. במקרה זה, קורות הממוקמות במרחק מסוים ישמשו כגג. הם ייצרו צל קל בימי שמש חמים, אך בימים גשומים אי אפשר להיות במרפסת.

אם אתם רוצים להשתמש במרפסת לא רק בעונה החמה, אלא גם בעונה הקרה, אז כדאי להתקין פרגולה חשמלית ולבחור זיגוג הזזה. זה יספק הגנה מפני רוח, גשם ומשקעים אחרים. אתם תוכלו לשים על המרפסת כל ריהוט לבילוי נוח בלי לדאוג למצבו. במזג אוויר חם, ניתן להרכיב את הזכוכית למערכת שקופיות, כך שלא לגרום לאי נוחות כאשר הפרגולה ממוקמת על המרפסת.

אתם תוכלו לבחור ולהזמין פרגולה מתאימה למרפסת באתר שלנו. יש לנו מגוון רחב של פרגולות מכל סוג. היתרון שלנו הוא הייצור משלנו, המאפשר ללקוח להגשים את כל המשאלות לגבי פרגולה.

המומחים שלנו מבצעים את כל המדידות הנדרשות, בודקים את המקום בו תותקן הפרגולה, מחשבים את העלות - אינכם צריכים לעשות דבר, פשוט בצעו התאמות לפי רצונותיכם ותנו את הסכמתכם אם הפרויקט הסופי יהיה לפי מה שחלמתם.

יש לציין כי בשלב הראשוני של המשא ומתן קשה לבצע חישוב עלות הפרגולה, מכיוון שזה תלוי בגודל, בחומר שנבחר, בציוד ובמרכיבים אחרים. זו הסיבה שהמומחים שלנו מבצעים את החישוב לאחר שקיבלו את כל הנתונים הדרושים.

לאחר כל האישורים, אנו מתחילים בייצור הפרגולה שנבחרה. ואז הפרגולה המוכנה, עם כל המפרקים שלה מועברת אליכם והמומחים שלנו מרכיבים ומתקינים אותה.

אנו מוכנים לעזור לכם בבחירה, מייעצים למקרה הספציפי שלכם את האופציה האופטימלית ביותר, שתתאים בצורה מושלמת לחלק החיצוני של הבית או גינה שלכם. כל מרפסת היא אינדיבידואלית, ולכן לעולם איננו מציעים פתרונות סטנדרטיים. אנו נמצא פתרון אישי שיספק את הלקוח.

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.