fbpx

פרגולה מחיר | פרגולה חשמלית מחיר

  • Vitaliy
  • פרגולה חשמלית
פרגולה מחיר
פרגולה מחיר

 

פרגולה בתרגום פירושה סוכך, מבנה מחובר לבית. בתחילה, עיצוב זה שימש כבסיס עליו צמחו צמחי טיפוס. אבל אז, לאחר שהבינו את הנוחות של עיצוב זה, התחילו להשתמש בו לעתים קרובות יותר ויותר כדי ליצור צל מלאכותי ולהגנה מפני תנאי מזג אוויר שונים. פרגולות יכולות להיות במגוון מקומות-באמצע הגינה, מעל הבריכה או בסביבתה, בסמוך לבית (יצירת מקום נוח), גם הפרגולה יכולה להיות קישוט ראוי לכניסת בית.

 

פרגולות אלומיניום מחיר

פרגולות אלומיניום מחיר

 

פרגולות עשויות מחומרים שונים, אך לרוב משתמשים באלומיניום ועץ. פרגולה מחיר תלוי באיזה סוג חומר משתמשים בייצור. בין היתר, התמחור מושפע לא רק מהחומר המשמש, אלא גם מגודל הפרגולה עצמה. הגורמים המכריעים הם העיצוב, פונקציות נוספות ועוד ועוד.

חברתנו מציעה שירותי ייצור והתקנה של פרגולות חשמליות בעיצובים שונים (ללא קשר למורכבות). אנו מייצרים רכיבי פרגולה במפעל שלנו. לכן, אנו יכולים להבטיח בדייקנות שכל הרכיבים יהיו עשויים מחומרים איכותיים שנבדקו לא פעם על ידי חיי השירות הארוכים שלהם ותנאי מזג האוויר השונים.

פרגולה חשמלית מחיר נוצר על ידי המנהלים שלנו לאחר ביצוע מדידות ובחירת העיצוב הסופי על ידי הלקוח. להזמנת פרגולה אתם רק צריכים להשאיר לנו בקשה, והמומחים שלנו יתקשרו אליכם בחזרה כדי לקבוע את השעה למדידות. המודד מגיע ובודק את השטח בו מתוכננת התקנת הפרגולה, מבצע את כל המדידות הדרושות ומציע ללקוח את הדגם המתאים ביותר. תוכלו לראות את סוגי הפרגולות הזמינות בכל עת באתר האינטרנט שלנו. כמו כן, אתם תמיד יכולים לבחור את הסוג שאתם אוהבים, והמומחים שלנו כבר יגידו לכם מאיזה חומר כדאי להכין את הפרגולה.

אך למרות העובדה שניתן לחשב את העלות המקדימה, היא עדיין תהיה לא מדויקת. וניתן יהיה לברר מה פרגולה חשמלית מחיר רק לאחר שיוסכם על כל פרטי הפרויקט והגרסה הסופית תאושר על ידי הלקוח.

כיום ישנן אפשרויות רבות לפרגולות - דגם צמוד לחזית הבית, אטום למים, מקושת, תלוי, בודד, דו צדדי. לכל אחת מהאפשרויות המוצגות יש מאפיינים ותכונות פונקציונליות משלה, לפיה מתבצעת בחירת הדגם המתאים ללקוח.

היקף הפרגולות הוא עצום - ניתן להשתמש בהן גם בגינה, כמעשה ביתן, וגם במסעדות, בתי קפה, חנויות. בעזרת פרגולה תוכלו לארגן מקום נעים ליד הבריכה, במרפסת וכו '. הכל תלוי ברצונו של הלקוח וביכולותיו הכספיות.

מבין כל הדגמים, הנפוצה ביותר היא פרגולה חשמלית. זה הפך להיות כל כך פופולרי בגלל היכולת לשנות את מיקום הרפפות, ובכך ליצור את הצל הדרוש ביום חם, וכאשר מביאים את הרפפות למצב אופקי – הפרגולה מכסה מפני הגשם. פרגולה כזו נשלטת באמצעות השלט הרחוק. המשמעות היא שלא תצטרכו להשתמש במאמצים כלשהם בכדי להתקין את הרפפות במצב הנדרש - פשוט לחצו על הכפתור והכל ייעשה עבורכם.

בזכות היכולת להשלים כל דגם של פרגולה עם פונקציות שונות, התאפשר ליצור את החלל הפונקציונאלי ביותר בו יהיה נעים להיות ללא קשר לתנאי מזג האוויר.

אם אתם רוצים ליצור מרחב משלכם בו יהיה לכם נעים להיות, שבו אתם יכולים להזמין את חבריכם - אז צרו אימנו קשר. המומחים המוסמכים שלנו יקשיבו לכם, יציעו לכם את הגרסאות הרווחיות והמקוריות ביותר של פרגולות, יגידו לכם מה יהיה פרגולה מחיר ויעבירו את הפרויקט המוגמר לייצור.

ברגע שהפרגולה תיעשה, לא תצטרכו ללכת להרים אותה או להרכיב אותה בעצמכם, אנו נעשה הכל בעצמנו. אנו נספק את המבנה ונרכיב אותו במקום שתציין. תזמון ההתקנה תלוי במורכבות העיצוב, אך המומחים שלנו ינסו לעשות הכל במהירות וביעילות.

אנו מתחייבים שתהיו מרוצים מאיכות המוצרים שלנו ומהעבודה של הצוות שלנו.

 

השאירו בקשה

את ההודעה

תודה, ניצור איתך קשר

  

 

טל.  :0509680020 

 

 

 

 

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.