fbpx

פרגולה מתקפלת

  • Vitaliy
  • פרגולה חשמלית

 פרגולה מתקפלת

פרגולה מתקפלת יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר לא רק לאזורים ציבוריים של מסעדות ובתי קפה, אלא גם לבריכות שחייה, גני שעשועים, בתים פרטיים. פרגולה כזו מאופיינת בפונקציונליות ויכולת שינוי מיקום תוך שניות. לדוגמה, אם אין שמש ופתאום התחיל לרדת גשם הסוכך יכול להיות במצב סגור. ברגע שהשמש יוצאת הפרגולה יכולה להיפתח וכך ליצור את ההגנה הנדרשת.

פרגולות מתקפלות היו פופולריות די הרבה זמן. בעבר בעלי חנויות התקינו את הסוככים המתקפלים מעל חלונות הראווה. הם היו בשימוש נרחב על טרסות בבתים. פרגולה למעשה היא אותו סוכך אבל בעל החלק הקדמי שלה מונח על הרגליים - עמודים. לייצור מבנים אלה משתמשים בחומרים עמידים.

כיום, פרגולה מתקפלת משמשת בבתי קפה ומסעדות, בבריכות ובמלונות, על המרפסות ובבתים הפרטיים, בקיצור בכל מקום בו יש צורך בהצללה או בהגנה מפני גשם.

פרגולה מסוג זה הרווחית ביותר. לייצורה נדרשים מסילות תמיכה מעץ או מתכת, ומגן מתקפל. זהו. הפרגולה מוכנה לשימוש. העיקר הוא נקודת המשען וזה לא משנה מאיזה חומר הם עשויים.

פרגולה מאלומיניום נפתחת ונסגרת עם מנוע חשמלי. ישנן שתי אפשרויות לשליטה בפרגולה - מפתח או שלט רחוק. קיפול האוהל הוא בצורת אקורדיון, המכוסה בסוכך מתכתי.

לפרגולה כזו יש תכונות מסוימות שעליכם לדעת בעת התקנתה. אחרת, עם יש שגיאה קטנה, הפרגולה לא תעבוד. לכן, את כל מגוון העבודות, החל ממדידות ועד התקנה, יש להפקיד בידי אנשי מקצוע בתחומם.

אנו מוכנים לייצר את הפרגולה המתקפלת לכל מקום בזמן קצר. אנא תשאירו את בקשתכם. אנו נחזור אליכם ואז תקבעו פגישה עם המומחה שלנו במקום שלכם בו תותקן פרגולה בעתיד. זה הכרחי כדי שהמומחה יבצע את המדידות ויבדוק את המקום. לאחר הוא ימליץ לכם על הדגמים המתאימים לדרישותיכם. אתם יכולים לבחור באפשרות המוצלחת ביותר. כמו כן, אנו יכולים להזמין עיצוב אינדיבידואלי של פרגולה מתקפלת. שירות כזה זמין בגלל הייצור משלנו.

כיום משתמשים במגוון רחב של חומרים לייצור פרגולות, אך רק שניים זכו לאמון ואהבת הקונים - עץ ומתכת. אנו מאמינים כי הבחירה הטובה ביותר תהיה פרגולה מאלומיניום. לייצורה משתמשים באלומיניום בעל חוזק גבוה, המצופה בצבע מיוחד. בשל כך, הקונסטרוקציות לא תפגע מקורוזיה ואורך החיים יהיה במשך עשרות שנים.

הסוכך יכול להיות עשוי מבד PVC, שהוא איכותי ואינו מאפשר לחדור אולטרה סגול ולחות. השימוש בבד זה בעיצוב מאפשר לכם להפוך את העיצוב לקל ככל האפשר אך יחד עם זאת עמיד בפני משבי רוח.

כשתכירו את מגוון הפרגולות המתקפלות שלנו, נספר לכם על כל היתרונות והחסרונות של החומרים המשמשים לייצור חלקים. לאחר שתלמדו את כל הניואנסים תוכלו בקלות לבחור את הבחירה שלכם.

את העלות תוכלו לדעת מיד לאחר שנלקחו המדידות של הפרגולה העתידית ורצונותיכם נשמעים.

מדוע אי אפשר לקבוע מיד את עלותה של פרגולה מסוימת? מחיר פרגולה מורכב מכמה חלקים - מידות, חומר ומורכבות ההתקנה. כל פרגולה היא אינדיבידואלית - היא יכולה להיות קטנה בגודלה, אך עם תכנון מורכב, תוספות של פונקציונליות נוספת, קשיי התקנה. בהתאם זה משפיע על מחיר.

אנו תמיד מוכנים לענות על צרכי הלקוח שלנו ולבחור באפשרות שתתאים לא רק למאפיינים הטכניים, אלא גם למחיר.

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.