fbpx

פרגולה תלויה

  • Vitaliy
  • פרגולה חשמלית

פרגולה תלויה

כל בעל בית, בית קפה, מסעדה , מלון רוצה להרחיב את שטח המקום. רבים משתמשים בשטח הסמוך לשם כך. וכדי שיהיה נוח ככל האפשר בשטח זה, לספק הצללה אמינה מהשמש הבוערת, הגנה רוח חזקה או גשמים עזים, מומלץ להצטייד בפרגולה שנבחרה במיוחד.

פרגולה תלויה היא סוכך הזזה עם שלוחות מתכת. ניתן להתקין אותה במרכזי קניות, כקישוט לכניסה, בבתים פרטיים, בגינות, על מרפסות ובתי קפה.

מודל זה מבצע את הפונקציה של הצללת אזור מסוים, ומגן עליו מפני גשמים ורוחות. יש לו מראה אלגנטי מאוד. כדי להעניק נוחות ואווירה חגיגית, ניתן להצטייד בעיצוב בתאורה מובנית.

העיצוב הארגונומי של הסוכך יאפשר להשתמש בו לקישוט המרפסת של דירה או בית פרטי, כמו כן גם במקומות ציבוריים.

פרגולה תלויה שונה מסוגים אחרים בהיעדר מתלים. וזה אומר שהדגם מחובר לחלוטין לקיר ומצויד באלמנטים מחזקים עם מתח.

פרגולה חשמלית מתקפלת ונפתחת בעזרת מנוע חשמלי עם הכפתור מתג או בעזרת שלט רחוק. לסוכך מקופל יש מראה של אקורדיון המכוסה במכווני מתכת.

בשל העובדה שלדגם זה יש מערכת מתלה, יש לו דרישות מסוימות לגבי יכולת הנשיאה של הקיר. הקיר צריך להיות חזק מספיק ורצוי שהוא יהיה עשוי מבטון חזק, לבנים או מתכת.

פרגולה חשמלית תהיה הגנה אמינה מפני אור שמש ישיר. העיצוב המחושב של הסוכך יתאים לכל סגנון עיצובי ואדריכלי של האזור. מערכת ההזזה של האוהל בקלות ובנוחות תתאים את רמת התאורה באתר, ויגן על האזור מפני גשמים וקרני שמש. לייצור משתמשים בבד PVC, בעל תכונות חסינות אש ועמידות בפני מים, ובכך מאפשר לנטרל את השפעות קרני ה- UV ולהוריד את טמפרטורת האוויר בתוך האוהל ב-7-10 מעלות.

אלמנטים נושאים עשויים אלומיניום שחול, המצופה באבק תרמו-אקטיבית. המחברים מיוצרים מנירוסטה בעלת חוזק גבוה. ראוי לציין כי הפרגולה יכולה לעמוד בפני משבי רוח עד 117 קמ"ש.

לאחר שהכרתם את כל היתרונות של פרגולה תלויה, תוכלו לומר בדיוק כי זו בחירה ראויה עבור מי ששואף ליצור צל או לספק הגנה מפני גשם ורוח אבל אין לו מספיק מקום כדי להתקין פרגולות רגילה.

חברתנו מציעה מגוון רחב של פרגולות תלויות שיכולות לספק את העדפותיהם של כל דרישות הלקוחות. וזה לא הגבול, המבחר מתרחב כל הזמן עקב הייצור שלנו. אם אף אחת מהאופציות שהוצגו אינה מתאימה לתכונות שלכם, אנו תמיד יכולים להציע לכם אפשרות חלופית וליצור עיצוב ייחודי של פרגולה תלויה משלנו.

אנו מציעים מוצרים המיוצרים מחומרים איכותיים אשר הוכיחו את עצמם לא פעם במגוון רחב של תנאי הפעלה. המחירים שלנו הם סבירים ונוצרים באופן אינדיבידואלי, מכיוון שהם תלויים בגורמים רבים - בממדים הכוללים של החלק הזזה, במורכבות עבודות ההתקנה.

עיקרון הפעולה שלנו הוא פשוט מאוד - אתם משאירים את בקשתכם באתר אינטרנט שלנו, המודד שלנו עושה מדידות במקום, כל פרטי ההזמנה מוסכמים, המחיר מחושב, נשלחת הזמנה לייצור פרגולה לייצור. לאחר הייצור, כל רכיבי המבנה מועברים לאתר ההתקנה. המומחים שלנו מבצעים את כל העבודות הנדרשות להתקנת הפרגולה מוודאים כי המנגנון הפרגולה פועל כראוי. אינכם צריכים לבצע שום פעולה - אנו נעשה הכל בעצמנו.

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.