fbpx

פרגולות תלויות מאלומיניום

  • Vitaliy
  • פרגולות אלומיניום חשמליות

פרגולות תלויות מאלומיניום

אם אתם מחפשים תוספת פונקציונאלית ואסתטית לבית קפה, מסעדה, גינה או מרפסת, אז תסתכלו על פרגולות תלויות מאלומיניום.

כעיקרון פרגולות תלויות הן סוככי הזזה עם שלוחות ממתכת. הן משמשות במרכזי קניות, בעיצוב הכניסה, בבתים פרטיים, בגינות וקוטג'ים, טרסות ובתי קפה.

פרגולות תלויות מאלומיניום מרכיבים על קיר עם אלמנטים מחזקים מתח. קיפול הפרגולה ופתיחתה מתבצעים באמצעות מנוע חשמלי. אפשר גם לשלוט בתהליך באופן מכני.

לייצור דגמים כאלה משתמשים בחומרים עמידים. החומר המשמש הוא אלומיניום. מעל התומכים מניחים בד סינטטי עבה. בעזרתו מבוצעת הצללה והגנה מפני גשם. הבד אינו משנה צבע לאורך זמן ואינו מעביר קרינה אולטרה סגולה.

ישנם דגמים נוספים - פרגולות אלומיניום תלויות. דגמים כאלה מוצגים בצורה של עיצוב המותקן על ארבעה תומכים. כגג ניתן להשתמש בבד PVC או באלומיניום (לרוב מדובר ברפפות סיבוביות). דגמים כאלה מותקנים לרוב בנפרד מבניינים אחרים, והם נקראים פרגולות נפרדות. ניתן להתקין אותן גם באמצע הגינה או סמוך לבריכת שחיה. להתקנת פרגולות אלומיניום תלויות, נדרש להכין את המשטח, זה יכול להיות בטון או אספלט.

יתרונות של הפרגולות כאלה הם עמידות בפני רוח, עיצוב אוניברסלי ללא דופי, מחיר הוגן, התקנה מהירה (תלוי במורכבות העיצוב התקנה לוקחת בין 10 ל-20 שעות). במידת הצורך ניתן לפרק את הפרגולה כזו ולהעביר אותה למקום חדש.

כיום ישנו מגוון עצום של דגמי הפרגולות. לכן, בבחירת פרגולות אלומיניום המלצות יכולות תמיד להועיל. בתחילה עליכם להחליט אילו פונקציות יבצע עיצוב זה: רק תפקיד רגיל של הצללת השטח, או משימות יותר מורכבות. באיזו עונה של שנה פרגולה תשמש - לעונה החמה מתאימים הדגמים הפשוטים ביותר, אולי עם בקרה אוטומטית, אך לעונה הקרה, עליכם לצייד את הפרגולה ב"קירות" נוספים ובחימום.

פרמטר חשוב נוסף הדורש תשומת לב בבחירת הדגם הוא החומר. מספר עצום של חומרים מוצעים על ידי יצרנים מודרניים, אך עץ ומתכת ממשיכים להיות המשומשים ביותר. אם העיצוב נבחר לגינה, אז אתם יכולים לתת עדיפות לעץ, מכיוון שהוא מתאים באופן מושלם ל "חברה" של צמחים. פרגולות מעץ מתאימות גם להרחבת שטח הבית. אבל כאן כדאי לזכור שמבנה מעץ זקוק לטיפול מתמיד.

העיצוב המגוון ביותר הוא פרגולה מאלומיניום. לייצורה, כפי שהשם מרמז, משתמשים באלומיניום. החומר עמיד בפני קורוזיה, הוא בעל ביצועים מעולים וחיים ארוכים. פרגולות אלומיניום המלצות תאפשרו לכם לבחור בקלות את העיצוב המתאים ביותר לאתר שלכם.

אל תשכחו כי גודל המבנה עצמו ממלא תפקיד חשוב. אם אתם מתכננים להתקין את הפרגולה בשטח קטן, אז היא לא צריכה להיות גדולה מדי, ולהיפך. לצורך בחירה נכונה של הפרגולה מומלץ לפנות לאנשי מקצוע.

המומחים שלנו יכולים להציע לכם לא רק עיצובים סטנדרטיים, אלא גם פרגולות חשמליות מאלומיניום. לייצורן אנו משתמשים בחומר באיכות גבוהה – אלומיניום שלא ידרוש טיפול נוסף. חיי השירות של המוצרים העשויים ממנו יכולים להיות כמה עשרות שנים. אך המאפיין המובהק העיקרי של דגמים כאלה הוא השליטה באמצעות השלט הרחוק. בעזרתו תוכלו, במינימום מאמץ, להתאים את גג הפרגולה לפי רצונכם.

פרגולות חשמליות מאלומיניום הן בחירה מצוינת עבור אלו שמחפשים פתרונות הצללה מתקדמים לגינה או לבית. ואנחנו נעזור לכם בבחירה, ייצור והתקנת מערכת הצללה כזאת.

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.