fbpx

RU | IL | EN

מחירון פרגולות | פרגולות אלומיניום מחיר  

  • פרגולה שחורה
  • פרגולה לבנה
  • פרגולה בשחור לבן

פרגולה אלומיניום ביוקלימטית

לפני מע"מ
ייצור בהתאמה אישית זמן ייצור + משלוח של 5 שבועות

בחרו את הגודל האופטימלי שלכם ואת המאפיינים של הפרגולה

דגם אלומיניום המצויד במערכת בקרה אוטומטית  בולט במגוון רחב של פרגולות. היתרון שלה זה אמינות וחיי שירות ארוכים. פרגולה כזו עשויה מאלומיניום עמיד ביותר. כתוצאה מכך, העיצוב המוגמר אינו כבד מדי, אך יחד עם זאת הוא מאופיין בהתנגדות מצוינת נגד משבי הרוח החזקים ביותר. האלמנטים המחברים עשויים מנירוסטה, שגם היא בעלת מאפייני ביצועים גבוהים. השילוב הזה של חומרים איכותיים מביא לפרגולת נפתחת עם חיי שירות ארוכים של עשרות שנים.

בחרו את הגודל האופטימלי שלכם ואת המאפיינים של הפרגולה 

מידות - בחרו את הגודל שלכם

צבע מסגרת - תלחצו על הצבע הרצוי

אפשרויות נוספות לפרגולה - בחרו באפשרויות למוצר שלכם

חיישן גשם


אוטומציה זו תוכננה על מנת להפוך את הביתן הביוקלימטי שלכם לאטום בפני מים. אתם כבר לא צריכים לפחד מסופת רעמים וזה יאפשר לכם לשים ריהוט גינה בתוך הביתן שלכם והוא ישאר יבש.

תאורת לד תלת-כיוונית


ערכות תאורת LED המיועדות במיוחד לפרגולות שלנו הן השלמה מושלמת למערכת הצללה שלכם שמוסיפה אור מאופק ודיסקרטי לנוף שלכם. ההתקנה הקלה בשילוב עם השימוש הפשוט בשלט רחוק אחד, תשלים את הביתן שלכם

אוטומציה של רוח


חיישן רוח מתכוונן. שליטה במהירות הרוח המרבית מתבצעת על ידי מערכת בקרת של פרגולה ביולוקלימטית באופן אוטומטי,כך שהלוחות נפתחות אוטומטית כשמהירות הרוח מגיעה למהירות שנקבעה מראש כדי להימנע מהתרוממות.

מחירון פרגולות

פרגולות אלומיניום היא בחירה מצוינת גם מכיוון שתמיד יש לכם אפשרות להתאים את מצב הגג בהתאם לתנאי מזג האוויר. לדוגמא, ביום שמש חם במחצית האזור אתם יכולים ליצור צל, ולהשאיר את החצי השני שטוף שמש. אם יורד גשם, תמיד תוכלו לפתוח את הגג בקלות ולקבל הגנה מלאה מהגשם.

צפו הסרטון פרגולה

צפו הסרטון פרגולה

פרגולות אלומיניום מחיר

לאחר שהכרתם את כל היתרונות של הפרגולות הנפתחות, תוכלו לפנות לחברתנו כדי לבצע הזמנה. חברתנו מובילה בייצור פרגולות איכותיות ועמידות מסוגים שונים וצורות שונות. רק כאן תוכלו לבחור בעצמכם את הדגם המושלם. בזכות הייצור שלנו אנו יכולים לבצע בקלות את הפרויקטים המורכבים ביותר, ולא לשכוח את המטרה העיקרית של הפרגולה.

פרגולה חשמלית תהיה מציאה מצוינת למי שרוצה לשלוט על מצב הסוכך במינימום מאמץ. הפרגולה החשמלית נשלטת באמצעות השלט הרחוק. וזה אומר שכדי לשנות את מצב הגג אתם אפילו לא צריכים לקום מהספה או מהכיסא, פשוט לחצו על כפתור אחד והכל ייעשה.

אתם יכולים להזמין מאתנו כל גרסה של פרגולה חשמלית. כדי להזמין פרגולה תשאירו בקשתכם באמצעות אתר האינטרנט שלנו או בטלפון. לאחר קבלת הזמנתכם אנחנו נחזור אליכם כדי לקבוע את הזמן המתאים ביותר לביצוע מדידות. המומחה שלנו צריך לבדוק את המקום בו מתכננים להתקין את הפרגולה, זה חשוב במיוחד אם מדובר בסוג פרגולה תלויה, מכיוון שחשוב כאן אם הקיר יעמוד בעומס כזה או לא.

ברגע שכל המדידות יבוצעו ונבדק את המקום, אנו עושים הערכת מחיר הייצור וההתקנה. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לאפשרויות הנוספות שנבחרו - זה יכול להיות תאורה או חימום לדגמים עם זיגוג.

ראוי לציין כי ההזמנה לייצור הדגם תתבצע רק כאשר כל פרטי הפרויקט מוסכמים ומאושרים ולא מתוכננים שינויים נוספים. אנו מייצרים לא רק ייצור של רכיבי המבנה, אלא גם את עבודות ההתקנה עצמה.

המשימה שלנו היא לספק את הדרישות של הלקוחות באופן מלא. אנו תמיד נעזור לכם בבחירת הדגמים המתאימים ביותר, שישלבו את כל הפונקציונליות, המידות והעיצוב הנחוצים. אנו מוכנים להגשים כל עיצוב של פרגולות נפתחות באופן בלעדי עבורכם.

צרו קשר עמנו ואנו מתחייבים שאתם תהיו מרוצים מהתוצאה הסופית.

ישראל
אהוד קינמון 37 בת ים
0509680020

פרגולות אלומיניום מחיר
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.